ferforje mumluklar 1
ferforje mumluklar 1
Ferforje denince akla ilk gelen korkulukdur.Aslında ferforjenin anlamı işlenmiş demirdir.İşlen
ferforje mumluk fiyatı 2
ferforje mumluk fiyatı 2
Ferforje modellerimiz deneyimli işçilerimiz tarafından yapılmaktadır.Ferforje mumlukları
ferforje mumluk fiyatları 3
ferforje mumluk fiyatları 3
Ferforje mumluklarımız işlenmiş demirden yapılmaktadır.Deneyimli işçilerimiz tarafınd
ferforje mumluk çeşitleri 4
ferforje mumluk çeşitleri 4
Ferforje mumluklarımız ışığı etrafa süslemeli yansıtacak şekilde tasarlanmaktadır.Etr
ferforje mumluk 5
ferforje mumluk 5
Ferforje duvar korkuluğu imalatı yapan firmamız tecrübeli ve uzman ekibiyle demiri döve
ferforje mumluk fiyat listesi 6
ferforje mumluk fiyat listesi 6
FERFORJE MUMLUK VE ŞAMDAN MODELLERİ Ferforje mumluklar dekorasyon için kullanılabilir.&Uu
ferforje mumluk modeli 8
ferforje mumluk modeli 8
FERFORJE MUMLUK MODELLERİ  Ferforje mumluklarımız işlenmiş demirden yapılmaktadır.Darbe

FERFORJE MUMLUK

DEMİRDEN FERFORJE MUMLUK NEDİR?

Ferforje mumluk, başlıktan da anlaşılabileceği gibi demirden meydana gelen bir dökme demir ürünüdür. Demirin yılmaz ve yıkılmaz yapısı ile güç kazanmış ferforje, kırılabilir ev aksesuarlarının yanı sıra

1)      Kırılmaz

2)      Eğilmez

3)      Bükülmez

4)      Yanmaz

5)      Yapışmaz

6)      Çizilmez‘dir.

Kendi tarzımızı yansıtan bir yuva oluşturmak amacı ile edindiğimiz dekoratif ev aksesuarları, çoğu zaman oldukça kırılgan yapıdadır. Masa, raf gibi bölümlerde konumlandırdığımız bu dekoratif ürünler, gerek evcil hayvanlar, gerek afacan çocuklar gerekse de dalgınlık ile yaptığımız bir sakarlıktan nasibini kolayca almaktadır. Kırılmaya son derece müsait cam ürünler, bükülmeye – eğilmeye son derece müsait mika / plastik ürünler ve çizilmeye son derece müsait olan ahşap ürünlerin yanı sıra ferforje mumluk, dökme demirden aldığı dayanıklılık ve sertlik sayesinde bu saydığım olaylardan hiçbirine mahal vermemektedir. Yüksek ısılarda kızdırıldıktan sonra büyük bir kuvvet uygulanarak şekil verilen bu ferforje mumluklar, küçük çocuk ve evcil hayvanların ya da talihsiz kazaların neden olduğu kuvvetten kesinlikle ama kesinlikle etkilenmez. Eğer siz de uzun ömürlü ve şık bir dekoratif ev aksesuarı arıyorsanız size tavsiyemiz kesinlikle dökme demirden imal edilmiş bir ferforje mumluktur.

Demirden ferforje bir mumluk tercih etmek için nedenlerden bir diğeri de güvenliktir. Yaşanan talihsiz kazalar maalesef ki her zaman sahip olduğumuz ürünlere değil; bize de zarar verme potansiyeline sahiptir. Özellikle mum gibi ateşli bir dekoratif ürün sahip olduğu yanıcı özellik ile büyük bir tehdit unsurudur dersek yanılmış olmayız. Bu bağlamda ahşap mumluklar pek akıllıca bir tercih olmayacaktır. Ahşabın kolay tutuşan yapısı ile mumun yanıcı ateşi iyi bir seçim olmaktan çok uzak. Zira ani esen hafif bir rüzgâr ile ateşin yönü ahşap mumluğuna etki edebilir ve korkunç bir kazaya neden olabilir. Plastik mumluklar da yine aynı şekilde risk grubundadır. Kolayca eriyen ve eridikten sonra yapışkan bir hal kazanan mika ve plastik, mumluk olmak için pek de uygun bir yapı malzemesi değildir. Yüksek ısılarda kolayca çatlayıp dağılan cam ve seramik ürünler de yine az önce belirttiğim korkunç senaryolara yol açabilmektedir.