ferforje beşik 1
ferforje beşik 1
Rahat Uykular İçin!   Ferforje beşik son günlerde hemen hemen her bebek odasın
ferforje beşikler 2
ferforje beşikler 2
    Ferforje beşik ürünleri sağlamlığı , kalitesi, şıklığı ile dikkat
ferforje beşik fiyat 3
ferforje beşik fiyat 3
  Uygun fiyatlarla sizlere bahçe kapılarınızı estetik ile buluşturabileceğini
ferforje beşik fiyatı 4
ferforje beşik fiyatı 4
   Tasarımı ve motifi kadar güvenliğinizide önemseyerek kaliteyle sanatı day
ferforje beşik fiyatları 5
ferforje beşik fiyatları 5
  Firmamız kaliteli işçilik, kaliteli malzeme, ekonomik fiyatlandırma, hızlı iş ve
ferforje beşik fiyat listesi 6
ferforje beşik fiyat listesi 6
Ferforje beşik ürünleri ile bebeklerinizin odası daha şık ve modern durur. Ferforje be
ferforje beşik çeşitleri 7
ferforje beşik çeşitleri 7
Uygun fiyatlarla, özgün tasarım ve modellerle, uzman ekibimiz tarafından süslenen e
ferforje beşik modelleri 8
ferforje beşik modelleri 8
Ferforje beşik ürünleri kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmakta ve siz mü
kaliteli ferforje beşik 9
kaliteli ferforje beşik 9
KALİTELİ FERFORJE BEŞİKLER Ferforje beşik tasarımlarımız ile isterseniz kendi çiziml
modern ferforje beşikler 10
modern ferforje beşikler 10
MODERN BEŞİK TARZLARIMIZLA AKLINIZDA KALALIM Ferforje Demir İmalatı, el emeği ve el işç
paslanmaz ferforje beşikler 11
paslanmaz ferforje beşikler 11
FERFORJE PASLANMAZ BEBEK BEŞİKLERİ Ferforje bebek beşikleri uzun yıllardan beri moda olan ve d
dekoratif ferforje beşik 12
dekoratif ferforje beşik 12
DEKORATİF FERFORJE BEŞİKLERİ Ferforje Beşik modellerimizin genellikle ev dekorumuza uygun
özel ferforje beşikler 13
özel ferforje beşikler 13
ÖZEL FERFORJE BEŞİKLER Ferforje beşikler işlenmiş olan, dayanıklı ve paslanmaz demirden
ferforje beşik özellikleri 14
ferforje beşik özellikleri 14
Ferforje beşiklerimiş işlenmiş demirden üretilmektedir.Darbelere karşı dayanıklı olan b
ferforje beşikleri 15
ferforje beşikleri 15
Ferforje ürünlerini biraz açıklayalım öncelikle ferforje ürünleri
desenli ferforje beşikler 16
desenli ferforje beşikler 16
Ferforje işlenmiş demir anlamına gelmektedir.İşlenmiş demirle yapılan ferforje beşiklerimiz
modern ferforje beşik fiyatı 17
modern ferforje beşik fiyatı 17
Ferforje demirin çok yüksek sıcaklıkta ısıtılarak yumuşatılması ve şekillendiri
Ferforje Beşikler
Ferforje Beşikler
FERFORJE BEŞİKLER UYGULANAN DEKORLAR Ferforje beşiklerde  Uygulanan alan eğer kü&cced
Ferforje Beşik
Ferforje Beşik
FERFORJE BEŞİK  Ferforje beşik Bu model aslında kız çocukları için ta
Ferforje Beşik Modelleri
Ferforje Beşik Modelleri
FERFORJE BEŞİK MODELİ   Ferforje beşik modelleri üretimi çok meşaketli b

DÖKME DEMİRDEN FERFORJE BEŞİK NEDİR?

Dökme demirden yapılma ferforje ürünler pek çok dekoratif ürün ile karşımıza çıkarak, inanılmaz tasarımları ile bizleri büyülemektedir. Ferforjenin geçmişten bugüne eksilmeden artan değeri; kendisini şamdanlarda, avizelerde, ayna çerçevelerinde, beşiklerde, masa ve sandalyelerde kendisini göstermiştir. Fransa’dan tutun da Hindistan’a kadar hemen hemen her ülkede meydana getirilen ferforje ürünler Türkiye’de de Ferforje Evi sayesinde sıkça karşımıza çıkarak dekoratif ürünlere anlam katmaktadır.

Özellikle beşik gibi hem işlevsel özellikleri hem de görsel özellikleri olan bir ürün, ferforjenin sarsılmaz kalitesi ile uzun müddetlerce sizinle birlikte varlığını sürdürür. Çeşitli maddeler ile kimyasal bir tepkime sürecine giren ferforje, beşiğe sahip olması gereken gücünü vermektedir. Normal şartlar altında yani saf halde iken oldukça yumuşak ve akışkan bir yapıya sahip olan demir; bahsettiğimiz tüm bu titizlik isteyen süreçten sonra, hak ettiğiniz sert yapısına ulaşmaktadır. Bu sert yapı, özellikle beşik gibi pek çok kuvvete maruz kalacak bir objede aranılan ve mutlaka bulunması gereken bir unsurdur. Çünkü beşikler de diğer her ev eşyası gibi zaman zaman çarpma ve düşme gibi olumsuz etkilerde bulunabilecek olayların içine girebilmektedirler. Girilen bu olumsuz şartlara sahip olaylarda, ferforjeden yapılmamış olan ürünler, zaman içinde hem işlevsel özelliklerini hem de görsel yani estetiksel özelliklerini kesinlikle kaybedeceklerdir.

DÖKME DEMİRDEN FERFORJE BEŞİK MODELLERİ NELERDİR?

1)      Ahşap İle Tasarlanmış Ferforje Beşik Modeli: Ahşap ile tasarlanmış ferforje beşik modeli bebeklerinizi en estetik tasarımlarla uyutmanıza yarayacak bir beşik modelidir. Birbirinden güzel özel tasarımlar ile üretilebilecek bu çok özel ferforje beşikler, siz her şeyin en güzelinize layıksınız diye hayal gücünüzün sınırlarına denk olarak, alanında yetişmiş, özgün ve yetenekli tasarımcılar tarafından özenle tasarlandı. 

2)      Altın / Gümüş Yaldızlı Ferforje Beşik Modeli: Altın, gümüş, bakır gibi pek çok metalik renkte yaldız seçenekleri sunan ferforje beşik modeli, gösterişli bir beşik modeli arayan ebeveynler için ideal bir demir döküm ürün. Web sitemiz üzerinde bulunan görseller ile fikir edinebilir, size en uygun ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren demir döküm ferforje bebek beşik modelini hızlıca kafanızda tasarlayabilerek hayallerinizden gerçeğe dökebilir ve minik yavrunuzu güvenli ferforje ürünün yumuşak yatağına bırakabilirsiniz. 

3)      Modern Ferforje Beşik Modeli: Son zamanlarda karşımıza sıkça modern ferforje beşik modeli talebi çıkmaktadır. Genellik ile geometrik desenler ile bezenen bu beşik modeli, dileğe göre klasik çizgilerle de tasarlanabilir. Ağaç, çiçek, bebek, oyuncak ayı gibi simgeler ile tasarlanabilen bu demir döküm özel tasarımlı bebek beşik modeli en uygun fiyatlar ve en yüksek kalite oranları ile Ferforje Evi`nde yeni sahiplerini bekliyor. 

4)      Klasik Ferforje Beşik Modeli: Klasik çizgilerle bezenen bu ferforje beşik modeli altın yaldızlar ve osmanlı lale motifleri ile sizi geçmiş güzel zamanlara götürecek. Adeta bir zaman makinası niteliği taşayan klask ferforje beşik modeli o kadar kaliteli, o kadar dayanıklı ve o kadar sağlam ki çok ama çok uzun müddetler herhangi bir hasar almadan veya kabarma, sökülme, soyulma, paslanma yapmadan evinizdeki yerini koruyabilir. 

5)      İşlemeli / Motifli / Desenli Ferforje Beşik Modeli: İşlemeli modeller ile görkemli bir hava yakalayacağınız bu beşik modelinde desenlerin sınırı yok. İstediğiniz şekilde yani ister modern isterseniz de klasik motifler ile bezeyebileceğiniz bu beşik modeli ile hiç vakit kaybetmeden tanışın!

6)      Düz / Sade / Tek Renk Ferforje Beşik Modeli: Sadelik yana olan ve minimalist evlere sahip olan ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği sad, tek renkli düz beşik modeli, bebek odanıza zarif bir şıklık katacak!

7)      Altın Yansımalı Ferforje Beşik Modeli: Bu model, altın yansımalı bir başka değişle sahte altın kaplamalı, altın renkte boyamalı beşik modelidir ve bulunduğu ortama oldukça zengin ve ağır bir hava katar.

8)      Gümüş Yansımalı Ferforje Beşik Modeli: Bu model, gümüş yansımalı bir başka değişle sahte gümüş kaplamalı, gümüş renkte boyamalı beşik modelidir ve bulunduğu ortama oldukça modern ve dinamik bir hava katar.

9)      Bakır Yansımalı Ferforje Beşik Modeli: Bu model, bakır yansımalı bir başka değişle sahte bakır kaplamalı, bakır renkte boyamalı beşik modelidir ve bulunduğu ortama oldukça retro ve antika bir hava katar.