ferforje avize 1
ferforje avize 1
  Paslanmaz demir ferforje avizeler ile uzun yıllar değişime ihtiyaç d
ferforje avizeler 2
ferforje avizeler 2
    Ferforje avize tasarımlarımızla sektörde farklılıktan yana lider bir fi
ferforje avize fiyatı 3
ferforje avize fiyatı 3
    Ferforjenin pencerelerde, balkon ve merdivenlerde, bahçe kapılarında kullanı

FERFORJEDEN DÖKME DEMİR AVİZE NEDİR?

Ferforjeden avize, adından da anlaşılacağı gibi ferforjeden imal edilmiş ev aksesuarlarıdır. Evin aydınlatma sistemini tamamlayıcı bir rol üstlenen bu ferforje avize ürünü, evin görsel bütünlüğüne pozitif yönde bir etkide bulunacaktır. Dökme demirden meydana gelen bu ferforje avize, isteğe göre pek çok model ve çeşitte karşımıza çıkmaktadır.

FERFORJEDEN DÖKME DEMİR AVİZE MODELLERİ NELERDİR?

1)      Modern Ferforje Avize Modeli: Modern ferforje avizeler, değişen ihtiyaçlar ve estetik beğeniler etrafında şekil almaktadır. Hem görkemli hem de sade modern modellerin ikisinin de içinde zarafet dolu tasarımlar yatmaktadır. Asimetrik ya simetrik şekillerde de tasarlanabilen bu avizeler, evine dinamik bir hava katmak isteyen avize alıcıları için çok uygun bir tercih olacaktır.

2)      Klasik Ferforje Avize Modeli: Klasik ferforje avize modeli genellikle işlemeli ve süslü ferforje avizelerden meydana gelmektedir. Bulunduğu ortama zengin bir hava katacak klasik ferforje avizeler, retro bir görüntüyü evinize kazandıracak cinsten!

3)      Halatlı Ferforje Avize Modeli: Bu model son zamanlarda iyiden iyiye popülerleşmiş durumda. Büyük ve dikkat çekici Retro ampüller ile görselliği tamamlanan halatlı ferforje avize modeli evinize ya da iş yerinize salaş ama şık bir hava katacak. Çoğunlukla kafelerde rastladığımız bu model, uzun süre popülerliğini kaybetmeyecek gibi duruyor.

4)      Antika Ampullü Ferforje Avize Modeli: Bu türdeki ferforjeden avize modelleri, tıpkı halatlı avize modeli gibi her mekânda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Geleneksel olmadan da retro bir görüntü yakalayabileceğinin en güzel örneği olan bu avize türü, görenleri kendisine hayran bırakacak.

5)      Geometrik Şekilli Ferforje Avize Modeli:

6)      Altın Yaldızlı Ferforje Avize Modeli:

7)      Gümüş Yaldızlı Ferforje Avize Modeli:

8)      Bakır Yansımalı Ferforje Avize Modeli:

9)      Minimalist / Sade / Düz Ferforje Avize Modeli: