Ferforje Nedir ? Ferforje dövme demir anlamına gelmektedir. Demirin yüksek ısıya maruz kalarak, dövülme işlemi esnasında şekil verilmesine ferforje denilmektedir.

Ferforje Nedir Hangi Alanlarda Kullanılır?

Ferforje dövme demir anlamına gelmektedir. Demirin yüksek ısıya maruz kalarak, dövülme işlemi esnasında şekil verilmesine ferforje denilmektedir.

Ferforjenin en sık tercih edilme sebebi dayanıklı olması ve estetik açıdan gözlere hitap etmesidir. Bu sebeple kullanım alanları çok geniştir. Bunlara örnek verecek olursak; balkon kapısı, balkon korkuluğu, bahçe kapısı, bahçe korkuluğu, merdiven korkuluğu, pencere korkuluğu ve ferforje kapı gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Ferforjeye Alternatifi Var mıdır?

Ferforjenin alternatifi yine ferforjedir. Ancak kullanılan malzemenin kalitesi değişmektedir. Ferforje demek, aynı zamanda güvenlik anlamına geldiği için, ucuz yollu malzemeler kullanmamaktayız.

Ferforje Fiyat ve hizmeti Almak İstiyorum

Ferforje hizmeti almak istiyorsanız, Türkiye’nin en iyi ustalarına sahip olduğumuzu belirtmek isterim. Bu işe bir ömür adamış ustalarımız, bizi aradığınız taktirde gelip sizinle ferforje yaptırılacak mekanda görüşmektedir. Fiyat ve işçilik konusunda herhangi bir kaygınız olmasın. Dilerseniz çalışma atölyemizde de bizi ziyaret edebilirsiniz.

Eğer siz de ferfor yaptırmak istiyorsanız, fikir edinebilmeniz açısından sitemizde ki daha önce yapmış olduğumuz ferforje modellerine inceleyebilirsiniz. 

Siz de piyasada ki ferforje firmalarını tek tek arayıp fiyat öğrenmek yerine, size tek seferde en uygun fiyatı verecek olan bir firma ile çalışmak istemez misiniz ? Piyasadaki ferforje firmalarının çoğu fiyat verirken çok abartı fiyat verirler. Bunun sebebi, ferforje işçiliğini kendileri yapmazlar, yapamazlar.. Sizden aldıkları işi başkalarına yaptırıp kazanç elde etmeye çalışırlar. Ferforje Fiyatları bu şekilde oluşturulurken. Bizim ferforje firmamızda böyle bir durum söz konusu değildir..

Ferforje Duvar Korkulukları

Ferforje Duvar korkuluk tercihi herkes tarafından tercih edilen bir güvenlik ve dekoratif metal ürünleridir. Yalnızca iş sektöründe ve müstakil evlerin haricinde inşa edilen tüm yapılarda kolay tercih edilen ürünler olup esas özelliği sağlam ve kolay boyama özelliği sağlam olmasıdır. Paslanmaz duvar üzeri korkuluğu özelliği ile insanlarda daha güvenli olduğu hissi yaratacaktır.

Ferforje duvar korkuluk, görselleri için lütfen ürünlerimize bakınız. Ferforje duvar korkulukları için imalatımızda farklı ölçü ve desenlerde çokça ürünlere yer verilmektedir.

Ferforje Balkon Korkuluklar

Ferforje Bahçe Korkulukları

Ferforje Garaj Kapısı

Ferforje Pencere Korkulukları

Ferforje Merdiven Korkulukları

Ferforje Bina Kapısı

Ferforje Aksesuarlar

FERFORJE DEMİR Kimdir?

2008 yılından bu yana aynı yerde siz değerli müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörde edindiğimiz tecrübeleri, sizlere de yansıtarak, ortaya çıkan işin her zaman iyisi olmasına özen gösteriyoruz.

Ferforje Çözümler

Ferforje ile birçok obje, materyal veya eşya üretilebilmektedir. Ferforje ile üretilen ürünler dayanıklı ve estetik olurlar. Ancak estetikliği kazanabilmeleri için onları işleyen ustaların işlerinde uzmanlaşmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde ortaya estetiklikten çok uzak işçilikler çıkabilir.

Ferforje ofisimiz İstanbul Ümraniye de bulunmaktadır. İstanbul ferforje firması arayışı içerisindeyseniz iletişim sayfamızdan google map bağlantısını bulabilirsiniz. Bizleri bu günlere getiren müşterilerimiz başımızın tacıdır. Yapmış olduğumuz bazı işlerden görseller:

Videolarımız