Anasayfa » Ferforje İle Bina Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Ferforje İle Bina Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Merhabalar,

Her türlü ferforje üretimi yapan firmamız, bugün sizlere hangi ferforje modelinin nasıl bir güvenlik sağladığından bahsedeceğiz. Öncelikle Balkon Korkuluk Ferforjelerden bahsetmek isteriz. Balkon önlerine takılan ferforje demir parmaklıklar ile siz değerli müşterilerimizin hırsızlara karşı korunmasını sağlıyoruz.

Aynı şekilde Pencere Korkulukları da aynı balkon korkulukları gibi ferforje demirden yapılmaktadır ve camdan içeriye girilmesini engeller.

Bir diğer ferforje modelimiz Ferforje Duvar Korkuluklarıdır. Demirlerin bükülüp şekil verilmesiyle hazırlanan ferforje duvar korkulukları, dışarıdan içeriye hırsız girmesini engellemektedir. Bu ferforje modellerinin daha caydırıcı modelleri olan dikenli modelleri de mevcuttur.

Ferforje Garaj Kapılarına gelecek olursak, bu kapı modelleri genelde içerisi gözükmeyecek şekilde imal edilmektedir. Fakat bazı villa sahibi müşterilerimiz estetiklik açısından ferforje şeklinde bahçe kapısı yaptırabilmektedir. Sizler için yapmış olduğumuz tüm ferforje modellerini hem güvenliğiniz için hem de estetiklik açısından sizi memnun edecek şekilde üretiyoruz.

ferforje-modelleri-nasil-korur