Ferforje Modelleri

 

FERFORJE DEMİR İMALATI FİRMASI OLARAK TÜM ÜRÜNLERİMİZ

Ferforje demir imalatı firması olarak tüm ürünleri,aksesuarları aklınıza gelebilecek tüm modelleri atölyemizde işlemekteyiz.Ferforje ürünlerin yanı sıra beşik,salıncak,mutfak,oturma grupları gibi ferforje yapılabilecek aksesuar benzeri üretimler sizler talepleri doğrultusunda yapılabilmektedir.Ferforje modelleri günden güne büyütürken sizlerle özellikleri ve durumları hakkında konuşmak gerekirse eğer liste şu şekilde olacaktır.

Balkon korkulukları

Balkon korkulukları cam, ahşap, demir, paslanmaz, ferforje gibi çeşitleri bulunan son derece kullanışlı ürünlerdir. Yıllardır hayatımızda balkonumuzun bir parçası olarak bizlere eşlik etmektedirler. Hatta ana görevleri her ne kadar dış cepheyi motifleme gibi görünse de duvar ile yapılmış yapının ağırlığını almak olmaktadır.

Merdiven Korkulukları

Merdiven korkulukları tam olarak ferforje ürünlerin tarihini yansıtan dönemsel modelleri de bünyesinde taşır. Kesinlikle tarih kokan bu modelleri son derece modern hale getirebilirsiniz. Tamamı ile özel olarak motif seçiminde bunu yapmanız oldukça kolay. Aynı zaman da uygun fiyatları ile merdiven korkuluğu m2 bazında sizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Pencere Korkulukları

Pencere cumbası; bir diğer adı ferforje korkulukları uygulama alanları olarak ev, işyeri, kısacası camı olan korkuluklara ve demir parmaklıklara ihtiyacı olan herkesin güvenliğini sağlamayı en dekoratif hale getirerek yapmaktadır.

Ferforje Bahçe Kapıları

Ferforje bahçe kapıları ürün olarak normal kapılara oranla farklı özellikler taşır. Buda işlevselliğin farklı olmasından kaynaklanır. Garaj ve bahçe kapıları özellikle geniş yapıda olmalıdır ki araba giriş çıkışlarını iyi ayarlayabilesin. Bu gibi faktörler ferforje bahçe kapısı modellerinde özellikle ölçü açısından ürünü hem farklı hem de farkındalık yaratan bir hale sokmaktadır.

Duvar Korkulukları

Duvar üstüne uygulanmış montelenmiş korkuluk işlemi sona ermiş üründür. Ferforje motiflemesi yapılır, boyanır ve istenilen ölçü de kontrolleri de sağlanmasının hemen ardından teslimat süreçleri başlar. Sizler de duvar korkulukları gönül rahatlığı ile kullanabilir, sevdiklerinizle bir ömür yıpranmadan modellerin kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

09 May 2017 - 11:29:27 Haberler