Ferforje Bahçe Korkuluk Fiyatları 6

Önceki Ürün
Sonraki Ürün

    Ürün Resimleri

  • Ferforje Bahçe Korkuluk Fiyatları 6

Ferforje Bahçe Korkuluğu Fiyatları

Ferforje bahçe korkuluğu fiyatları; modelden modele ya da firmadan firmaya farklılık gösterebilmektedir. Hatta mevsim geçişlerinin de etkilediği fiyatlar, sezon sonu indirimlerde daha hesaplı bir hale gelebilir. Kullanılan hammaddenin miktarı, sezonun başı mı yoksa sonu mu olduğu, korkuluğun sahip olduğu fonksiyonel özellikler, kullanılan hammaddenin kalitesi ve ürünün özel tasarım ürünü mü yoksa standart tasarım ürünü mü olduğu fiyatları doğrudan etkiler.

1)      Hammadde Kalitesi: Elbette her ürün bir maddeden meydana gelir. Kullanılan madde aynıymış gibi görünse de her üründe kalite bakımından farklılık gösterir. Kaliteli ve pahalı ürünlerin seyreltilmesi ile oluşturulan kalitesi düşük ürünler, her ne kadar kaliteli ürün ile aynı etiket altında anılsa da esasında aynı yapısal özelliklere sahip değildir. Örneğin hammadde sürecinde bu tarz bir seyreltme yapıldığı takdirde Ferforje bahçe korkuluklarının fiyatı düşecek ama bununla birlikte dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü yapısından ödün de verecektir.

2)      Hammadde Miktarı: Her ürün ister standart ister özel tasarım olsun kendine hastır. Kullanılan hammadde miktarı her modelde bu nedenle farklılık göstermektedir. Kalın parmaklıkların bulunduğu sık aralıklı ve işlemeli bir ferforje bahçe korkuluğu doğal olarak daha fazla ürün harcayacağı için daha seyrek yapılı ve ince parmaklıklı sade modellere nazaran ücreti düşük olacaktır.

 

3)      İndirim ve Kampanyalar: Ferforje bahçe korkuluğunda fiyat düşüşleri dönemsel olarak görülebilmektedir. Örneğin yaz ve kış sezonu sonları belli ürünler sezon sonu indirimine girebilmektedir. Özellikle yaz aylarında sıklıkla edinilen bahçe yani duvar ve pencere korkulukları başta olmak üzere kış ortasında fiyatlarını hayli düşürmektedir. Ayrıca yılın belli dönemlerinde tüketiciye karşı yapılan sürpriz kampanyalar; ferforje edinmek isteyenlerin yüzünü güldürmektedir. Ferforje ürünlerde görülen bu kampanyalardan en çok, firmamızı ve ürünlerimizi yakından takip eden sadık ve dikkatli müşterilerimiz faydalanmaktadır.

 

4)      Fonksiyonel Özellikler: Bir ferforje korkuluğun fiyatını etkileyen başlıca etkenlerden biri de pek tabi ki ürünün sahip olduğu fonksiyonel özelliklerdir. Ürünün sahip olduğu fonksiyonlar ne kadar çoksa ürünün fiyatı da aynı oranda artmaktadır. Aynı şekilde ürünün sahip olduğu fonksiyonların ne derece işçilik istediği de yine fiyatları hayli etkileyen bir konudur. Kısacası eğer bütçeniz kısıtlı ise tercih etmeniz gereken daha az fonksiyonel özelliğe sahip bir ferforje duvar üstü bahçe korkuluk edinmek sizler için çok daha anlamlı ve faydalı bir alış veriş olacaktır.

 

5)      Kullanılan Ek Yapı Malzemeleri: Ferforje korkuluklar müşterinin arzusuna göre farklı malzemeler ile bir araya getirilerek tasarlanabilir. Çoğunlukla cam ve ahşabın tercih edildiği bu tasarım ferforje ürünlerinde kullanılan ek yapı malzemesinin cinsi ve miktarı fiyatı yükseltip düşürebilir. Örneğin ahşap ile ferforjenin bir araya gelmesiyle oluşturulacak bir duvar üstü bahçe korkuluğunda fiyatı etkileyen başlıca unsur tasarımda ne kadar ahşaba ve ne kadar ferforje yani dökme demire ihtiyaç duyulduğudur. Bu tasarımlarda fiyatı etkileyen ikincil unsur kullanılan ahşabın cinsidir. Meşe ve kayın gibi pek çok çeşidi bulunan ahşap; kolay bulunan ya da yüksek ücretli bir ahşap cinsi olduğunda fiyat da ahşap tedarikinin üreticiye mal olan ücretinden dolayı ferforje ürünün fiyatını da doğrudan etkileyecektir.

 

6)      Özel / Standart Tasarım Farkı: Ferforjeden yani dökme demirden her türlü ürün üretilebilmektedir. Villa kapısı, bina kapısı, apartman kapısı, daire kapısı, garaj kapısı, merdiven korkuluk, pencere korkuluk ve duvar üstü korkuluk yani bahçe korkuluklar bu ürün çeşitliliğinden yalnızca bazılarıdır. Dekoratif ürünlerde de sevilerek ve beğenilerek kullanılan bu uzun ömürlü ürünler, özel ya da standart ürün olarak üretilebilmektedir.

 

 

 Ferforje Bahçe Korkulukları modellerimizi en uygun fiyatlar ile firmamızdan garantili işçilik ve özgün tasarım garantisiyle temin edebilir ve iç ya da dış mekânlarınızda dilediğiniz gibi uygulatabilirsiniz. Ferforje Bahçe Korkuluğu yaptırmanız için en etkili sebebiniz davetsiz misafirleriniz olmalı. Korkuluksuz mekanların güvenilirliği her açıdan tartışılır. Size kalitesi ve sağlamlığıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz korkuluklarla yaşam alanlarınızı korumayı teklif ediyoruz. Soğuk ve düz demirlerden üretilmiş korkuluklar yerine işlemeli süslü el işçiliği ile hazırlanmış güvenilir üzerinde emek harcanmış ferforje bahçe korkulukları FERFORJEDEMİRİMALATI.COM hem mimari yapınız için hem de görsellik için tercih sebebiniz olmalıdır.

İşçiliğin tarafımızca hazırlanması ve aktif hale getirilmesinin arkasından ferforje korkuluk modelleri aşama aşama uygulamalar ve yöntemlerden geçirilmektedir. Buda kusursuz işleyiş olarak karşımıza çıkar. Yapısının daha rahat kullanımını sağlaması açısından da avantajlı olarak görülebilmektedir.

 Ferforje Bahçe Korkuluk Ücretleri

Kesinlikle sorunsuz ve bahçe korkuluğu adına ücretleri netleşmekte olan ferforje bahçe korkuluk ücretleri için esnek kullanım kolaylığı gerçekleştirilir.

Benzer Ürünler

Ferforje Pencere Korkuluk Fiyatı 5
Ferforje Pencere Korkuluk Fiyatı 5
kaliteli ferforje bina giriş kapısı 12
kaliteli ferforje bina giriş kapısı 12
Ferforje duvar korkuluklar 116
Ferforje duvar korkuluklar 116
dekoratif ferforje korkuluk 22
dekoratif ferforje korkuluk 22

Diğer Ürünler

Beyoğlu ferforje duvar korkulukları
Beyoğlu ferforje duvar korkulukları
Pencere Korkuluklar
Pencere Korkuluklar
kızıltoprak ferforje 57
kızıltoprak ferforje 57
Pendik Ferforje Balkon Korkuluk
Pendik Ferforje Balkon Korkuluk