Anasayfa » Bahçe Duvarı İçin Demir Korkuluk Modelleri

Bahçe Duvarı İçin Demir Korkuluk Modelleri

Bahçeli evlerde ve villalarda estetik ve güvenlik, her zaman beraber istenen konulardır. Bu amaçla yaşam alanlarına yönelik hizmetler sunmakta olan firmamız, bu kapsamda şu hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır.

  • Ferforje balkon korkulukları
  • Ferforje garaj kapısı
  • Ferforje bahçe korkulukları
  • Ferforje duvar korkulukları
  • Ferforje pencere korkulukları
  • Ferforje bina kapısı
  • Ferforje merdiven korkulukları


İhtiyacı olan herkese sağlamış olduğumuz bu hizmetlerimiz, kalite bakımından aynı standartlar üzerine oluşturulmaktadır. Tüm malzemelerimiz üstün kaliteli olup; bunlar ileri teknoloji ürünü araç-gereçler ve usta ekipler tarafından işlenerek, montelenmesi yapılmaktadır. Kurumsal bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, bugüne kadar çok sayıda başarılı çalışma altına imzasını atmıştır. Bunlardan bir tanesi de bahçe duvarları için ürettiğimiz demir korkuluklardır.


Bahçe Duvarı İçin Demir Korkuluk


Bahçe duvarları bilindiği üzere yağmur, kar ve güneş gibi dış etmenlere 7/24 maruz kalmaktadır. Bu da yapısında zamanla paslanma ve renk solması gibi durumları beraberinde getirmektedir. Bu istenmeyen durumun önüne, yalnızca kaliteli malzemelerle geçilmektedir. Sektör içerisinde kullanmakta olduğumuz malzemelerden ürettiğimiz demir korkuluklar, bu gibi etmenlere karşı dayanıklı yapısıyla uzun yıllar, ilk günkü gibi kullanılmaktadır. Bu sayede gerek evlerde, gerekse villalarda estetik yapı bozulmadan korunabilmektedir.


Bu korkulukların temel amacı ise güvenliği sağlamaktır. Bu nedenle kaliteli malzeme seçimi, dayanıklılığı da arttıracaktır. Peki, demir korkuluklar nasıl yapılmaktadır?

Demir korkulukların yapımı için öncelikle nasıl bir demir korkuluk arzu edildiği detaylı olarak konuşulmaktadır. Burada müşterinin isteği ele alınmakta olup, gerektiği takdirde katalogdan da gösterimler yapılarak bir korkuluk kararı verilmektedir. Burada renk seçeneği, tamamen müşteriye bağlıdır.


Bundan sonra ekipler, korkuluk yapılacak yere gelerek, duvarın tüm ölçülerini almaktadır. Ardından bu ölçülere göre, gerekli de görülürse malzeme sipariş dilerek, üretim yapılmaktadır. Burada kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla, dayanıklı bir korkuluk elde edilmektedir. Ardından yaşam alanına gidilerek, montesi yapılmaktadır. Burada duvarın ve korkuluğun aynı boyutta olması büyük önem arz etmektedir. Burada önemli olan, duvarın yapısına da zarar vermeden, başarılı ve dikkatli bir şekilde sabitleyebilmektir. Korkuluğun yerine oturması ve yaslanma, darbe gibi durumlara karşı oynamaması oldukça önemlidir.


Demir Korkuluklar Ne İşe Yaramaktadır?


Bahçeli evlerde güvenlik, her zaman bir sorun olmaktadır. İnsanlar çoğu kez bahçesine tanımadığı bir insanın girmesini tedirginlik ile karşılamaktadır. Bu duruma gündüzleri müdahale edebilme imkânı olsa da, geceleri ya da evde olunmayan durumlarda pek bir seçenek bulunmamaktır. Bu gibi durumlarda bahçe duvarı üzerine inşa edilen korkuluklar devreye girerek, dışarıdan içeriye girilmesini büyük oranda engellemektedir. Bu sayede daha güvenli bir ortam elde edilir.
Ancak bunu yaparken, evin ve bahçenin görüntüsünü bozmamak da önemlidir. Bu nedenle evin ve duvarın yapısını ve rengi de hesaba katılmalıdır.


Demir Korkuluk Fiyatları


Demir korkuluk yaptırırken, kaliteli sonuç elde etmek için gelişigüzel anlaşmalardan uzak durulmalıdır. Firmamız, sahip olduğu kaliteli malzemeleri, ileri teknoloji araç-gereçleri ve profesyonel ekipleri ile sektöründe liderler arasındadır. Kurumsal bir yapı ile çalışılmakta olup, müşterilere her zaman değer verilmektedir. Bu değer, hizmet fiyatlarına da etki etmektedir. Bu nedenle ücretlerimiz, sektör içerisinde en uygun fiyatlandırmaya sahiptir. Bu fiyatlandırmalarımız temel olarak istediğiniz hizmete göre farklılık arz etmektedir. Ödeme konusunda da kolay seçenekler sunan firmamız, değerli müşterilerine 7 gün 24 saat iletişim kurma fırsatı sunmaktadır. Eğer demir korkuluk ya da farklı bir hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek ilgili konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

bahce-korkuluk-demiri